Başa Dön

Ankara’ya İkinci Lezzet Durağı

blank

Ankara’ya İkinci Lezzet Durağı

Okuma süresi 1 dakika

Anadolu ve özellikle Adana’nın eşsiz lezzetlerini Ankaralılar’la buluşturmaya devam eden Çadır Kebap, Ankara’daki ikinci şubesini ODTÜ Teknokent’te açtı.
Açılış kokteyline çok sayıda seçkin konuk katılırken davetliler birbirinden leziz yemekleri tatma imkanı buldu. Açılışa ev sahipliği yapan Çadır Kebap’ın sahibi Tufan Köksal davetlilerle yakından ilgilenerek, Çadır Kebap misafirperverliğini gözler önüne serdi. Ankaralılar’ın sevdiği damak tadı haline dönüşen Çadır Kebap’ın yeni şubesi Teknokent şık bahçesi ve farklı tasarımıyla dikkat çekti.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    Ela

    3 Ağustos 2011

    Tufan çok kilo verişsin.Umarım sağlığın yerindedir.Hayırlı olsun yeni yerin

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.