Başa Dön

9. Geleneksel Alışveriş Şenliği

9. Geleneksel Alışveriş Şenliği

Okuma süresi 1 dakika

ÇABA Derneği, gelirini sosyal sorumluluk ve eğitim projelerine aktarmak üzere her yıl düzenlediği Alışveriş Şenliği’ni, bu yıl da yoğun katılımla Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’da gerçekleştirdi.

Toplumun ihtiyaç duyulan her alanında gerçekleştirdiği yardım faaliyetleri ile bugüne kadar pek çok projeye imza atan ÇABA Derneği’nin gelenekselleşen kermes etkinliği bu yıl 9. defa düzenlendi. Kermes, Four Seasons Istanbul at the Bosphorus’da Türkiye’nin önde gelen markalarının ve iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından tanınmış isimlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. ÇABA Derneği Eş Başkanları Özlem Cankurtaran ve Özlem Zehebi ile yönetim kurulu üyeleri ve tüm ÇABA gönüllülerinin ev sahipliğinde gerçekleşen “Alışveriş Şenliği”nde ünlü isimlerin markalarının da yer aldığı 130’u aşkın markanın standı kuruldu. Ziyaretçilerin Türk Telekom Prime ile müzik keyfini doyasıya yaşadıkları etkinlikte Adel Kalem, İyilik Ağacı ile yer aldı. Bafetimbi Gomis ve Gökhan İnler de etkinliği ziyaret eden isimler arasındaydı. Yoğun bir ilginin olduğu kermesten elde edilen gelir; Elazığ’da yapımı devam eden 16 derslikli ÇABA İlkokulu’nun inşaatına aktarılacak.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.