Başa Dön

Down Town’da Cadılar Geçidi

blank

Down Town’da Cadılar Geçidi

Okuma süresi 1 dakika

Armada AVM Hayat Sokağı’nda yer alan Down Town Food Club, geçtiğimiz ay oldukça renkli bir Cadılar Bayramı partisi düzenledi.

Başkent’in seçkin mekanlarından Down Town Food Club “Dine & Dance Halloween Party” isimli bir parti düzenledi. Cadılar Bayramı konseptli partide Başkentli ünlü DJ Wolfson’un yeni albümü olan Dine & Dance albümünün de tanıtımı gerçekleşti. Sıradışı kostümleri ile partiye katılan davetlilere bu güne özel makyaj da yapıldı. Renkli görüntülere sahne olan parti gecenin geç saatlerine kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: