Başa Dön

777 Organizasyon Renk Kattı

blank

777 Organizasyon Renk Kattı

Okuma süresi 1 dakika

blank

Kaliteli hizmet anlayışıyla sıkça gündeme gelen Paris Kuaför, özel ve anlamlı günleri unutulmaz kılan 777 Organizasyon’un düzenlediği yeni yıl partisi ile marka tutkunlarını bir araya getirdi.

Sektörde varoluşundan bu yana; açılış, düğün, kokteyl ve festival organizasyonlarının tercih edilen ismi haline gelen 777 Organizasyon’un düzenlediği parti, oldukça renkli görüntülere sahne oldu. Yılbaşı konseptli tasarımlar ise büyük beğeni topladı. Konuklar bir hayli eğlenceli dakikalar geçirirken, Paris Kuaför ile mutlu bir günü geride bıraktılar.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: