Başa Dön

5. Yıla Özel Kutlama

blank

5. Yıla Özel Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Rock müziğin ve deri giysilerin ana temasını oluşturduğu Çağatay- Elvan Okan Belgin çiftinin evlilik yıl dönümü dolayısıyla düzenlediği Harley Davidson partisi oldukça renkli geçti.

Çiftin evliliklerinin 5. yılı dolayısıyla düzenlenen ve göz alıcı motosikletlerin dekorasyon olarak kullanıldığı parti J.W. Marriott Otel bünyesinde yer alan Velocity Sports & Entertainment’ da düzenlendi. İstanbul’dan da gelen konukların ve Harley Davidson tutkunlarının yanı sıra yakın dostları da çiftin mutluluklarına ortak oldu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.