Başa Dön

360 Derece Aşk

blank

360 Derece Aşk

Okuma süresi 1 dakika

Beşiktaş Belediyesi’nin destek verdiği, bu yıl dokuzuncusu düzenlenen 360 Derece Aşk Festivali, Zorlu Center Raffles Otel’de yapılan aşk partisi ile sona erdi.

İş, sanat ve sosyal yaşam dünyasından birçok ünlü ismin katıldığı aşk balosunun ev sahipliğini Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar ve eşi Av. Özlem Hazinedar yaptı. Davette kısa bir konuşma yapan Av. Murat Hazinedar “Umudu yaşatmak, barış içinde yaşamak, aşkı konuşmak için yüzde yüz yerli olan festivalin bizden olanını dünya görsün, tüm dünya 13 Şubat’ta aşkın şehri İstanbul’da olsun, ‘aşk, barış ve umut’ tüm dünyaya İstanbul’dan yayılsın diye 360 Derece Aşk Festivali’ne destek olmaktan gurur duyuyoruz” dedi. Dj’liğini Mehmet Coşkundeniz’in yaptığı partide Jeyan Büyükburç caz konseri ile misafirlere muhteşem bir gece yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.