Başa Dön

35. Geleneksel TEYEV Balosu

blank

35. Geleneksel TEYEV Balosu

Okuma süresi 1 dakika

Türk Emniyet Teşkilatı Yetimleri Eğitim Vakfı’nın İstanbul Valisi Vasip Şahin ve eşiyle, İstanbul İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan ve eşinin himayelerinde düzenlediği protokol, prestij ve yardım amaçlı 35. Geleneksel TEYEV Polis Balosu Condrad Otel’de gerçekleştirildi.

Gecenin ev sahipliğini üstlenen Mustafa Çalışkan ve eşi Müberra Çalışkan, Maral Öztekin ve eşi Müren Öztekin ile Feryal Gülman misafirleri girişte karşıladı. Davete sanat, siyaset ve sosyal yaşam dünyasından üst düzey isimler katıldı. Gecenin açılış konuşması yapan TEYEV Genel Başkanı Maral Öztekin, davetlileri şehit polislerimiz için bir dakikalık saygı duruşuna davet etti. Ardından TEYEV’e bağış yapan isimlere plaketleri takdim edilirken, Mustafa Çalışkan’a da “Yılın Polisi” ödülü verildi. Gecede sahne alan Sibel Can sevilen şarkılarını seslendirerek konuklara unutulmaz bir gece yaşattı. Davet için hazırlanan dev 35. yıl pastasını Sibel Can, Müberra Öztekin, Türkan Sabancı ve Feryal Gülman birlikte kesti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.