Başa Dön

16. Yıl Kutlaması

blank

16. Yıl Kutlaması

Okuma süresi 1 dakika

Ankara gece hayatının gözde mekanlarından Mickeys By Las Chicas Arjantin Caddesi’nde verdiği parti ile 16.yıl dönümünü kutladı.

Yıllardır eğlence sektörüne hizmet vermiş Mickeys By Las Chicas Arjantin Caddesi’nde yeni yaşını verdiği davetle kutladı. Gökhan Erden’in ev sahipliğinde gerçekleşen parti eşsiz lezzet ve sunumlarla konuklardan tam not aldı. Onur Şener’in canlı müzik performansı ile başlayan parti ilerleyen saatlerde Dj Cenk Tankal’ın performansı ile katılan davetlilere unutulmaz anlar yaşattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi: