Başa Dön

14 Mart İçin Şık Kutlama

blank

14 Mart İçin Şık Kutlama

Okuma süresi 1 dakika

Acıbadem Ankara Hastanesi çalışanları 14 Mart Tıp Bayramı’nı The Crank Steakhaouse’da gerçekleşen bir davet ile kutladı.
Acıbadem Ankara Hastanesi sağlık personelinin tam kadro katıldığı davette, birbirinden renkli anlar yaşandı. Davete Acıbadem Ankara Hastanesi’nde görevli doktor, hemşire ve diğer sağlık çalışanlarının yanı sıra aileler de katıldı. Canlı müzik eşliğinde eğlenen sağlık çalışanları, aynı zamanda bütün bir senenin yorgunluğunu da eğlenerek attı. Bol bol hatıra fotoğrafı çekerek günü ölümsüzleştiren doktorların ise mutlulukları görülmeye değerdi. Kutlama geç saatlere kadar devam etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.