© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

SİSTEMİ DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKİYOR!!!

SİSTEMİ DEĞİŞTİRMEMİZ GEREKİYOR!!!

Ekim ayı Mars Başak burcunda ilerlemeye başlayacak. Başak burcunda ilerleyen Mars ile Neptün arasındaki karşıt açı ise üzerinde konuşmaya değer bir gökyüzü fenomeni oluşturuyor. Başak burcu sistemi ve düzenli olmayı sembolize ediyor. Neptün ise idealleri ve hayal alemini sembolize ediyor. İkisi arasındaki karşıt açı ise sistemi değiştirmeye zorlayan olayların meydana geleceğini gösteriyor. Evrensel düzene göre ideal olan ile insanın idealleri aynı olmayabiliyor. İnsan evrensel ideale ulaşmak için ilk önce dünyayı bozuyor ve sonra tamir etmeye çalışıyor. Zaten mükemmel ve tam olanı düzeltmeye çalışmak bence en büyük yanılgıdır. Evrensel sistemi tanımak için doğayı ve kanunlarını anlamak gerek. İnsan doğa kanunlarını anlamak yerine onu medeniyet dışı ilan etti. Ancak insanın yeniden doğal olana organik adını vererek değer vermeye başlamasını çok önemli buluyorum Astrolojik etkiyi Türkiye açısından yorumlarsak Türkiye’nin gücünü arttırması için sistemini değiştirmesi gerekiyor. Özellikle silahlı kuvvetlerin ve polisin kendi içlerindeki çalışma sistemini değiştirmesi Türkiye’yi çok daha güçlü yapacaktır. Bugünkü çalışma sistemi aile içindeki psikolojik ortamı bozmakta aile içi sorunları arttırmakta olabilir. Ailenin birlikte daha çok vakit geçirmesini sağlayacak bir çalışma sistemine ihtiyaç var. Özellikle yanlış ilaç kullanımından kaynaklanan sağlık problemlerini çözmek için de sağlık sisteminde yeni uygulamalar gerekli olabilir. Sağlıkla ilgili doğru bilinen yanlışlar ortaya çıktıkça daha sağlıklı bir toplum olacağız. Aynı zamanda ulaşım sisteminin de yenilenmeye ihtiyacı olabilir.
KOÇ: Ayın ilk günleri içinizdeki yaratıcılığın uyandığını fark edebilirsiniz. Birlikte hareket etmeniz gereken kişiler sizi uyumlu olmaya zorlarken içinizdeki isyan etme duygusunu açığa çıkartacak. Yeni bir başlangıç yapma isteği duyabilir ve ilişkilerinizi değiştirme arzusu duyabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kendinize yeni bir ilişki yaratarak veya farklı ortaklıklar kurarak ortaya çıkartabilirsiniz. 8 Ekim tarihinden sonra kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. Aşk hayatınız daha sıcak ve hareketli olacak. Sevdiğiniz kişi ile seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. 19 Ekim tarihinin ilk saatlerinde ise burcunuzun son on gününde doğanları etkileyecek bir Ay Tutulması gerçekleşecek. 19 Ekim tarihine yakın günlerde hayatınız için önemli adımlar atmaktan kaçınırsanız iyi olur. Duygularınızı dinleyerek atacağınız adımları daha sonra sakin bir zihinle düşününce hatalı bulabilirsiniz.
BOĞA: Ekim ayı içinde duygusal ve fiziksel yönden iyileşmeye başlayacaksınız. 7 Ekim tarihinde Venüs’ün burç değiştirmesi ile birlikte kendinizi daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. İlişkilerinizi düzeltmek için karşınıza çıkan fırsatları iyi kullanmalısınız. İlk adımı karşınızdaki kişiden beklemeyip harekete geçen siz olun.15 Ekim ile 22 Ekim tarihleri arasında hayal gücünüz çok kuvvetli şekilde kendini gösterebilir. Sanat yeteneği gerektiren işler yapabilirsiniz. Evinizi veya iş yerinizi içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkartacak şekilde düzenleyebilirsiniz. Kendinize hayal ettiğiniz gibi bir çalışma sistemi kurabilirsiniz. Bu ay Merkür ise Akrep burcunda geri hareket etmeye başlayacak. Geçmişte kalan ve unutmak istediğiniz kişilerle karşılaşıp etkilenebilirsiniz. Düşünceleriniz derinleşebilir ve aklınızdaki takıntıların nedenini öğrenebilirsiniz. Tabii iletişim aksaklıkları da yaşayabilirsiniz.
İKİZLER: Ekim ayının ilk günleri ilginç fırsatları beraberinde getiriyor. Size göre farklı kişilerle karşılaşabilir ve sizi etkileyecek ilişkiler kurabilirsiniz. Yeni bir başlangıç yapmaya ihtiyacınız olan konularda harekete geçebilirsiniz. Aşk maceraları yaşayabilir veya ortaklıklar kurabilirsiniz. 7 Ekim tarihinden sonra ilişkilerinizde daha duyarlı olabilir ve sevgiye olan ihtiyacınız artabilir. Sevdiğiniz kişinin romantik beklentilerine cevap verirseniz ilişkileriniz daha iyi olacaktır. 15-22 Ekim tarihinde ise maddi konularda gerçekçi hareket etmelisiniz. Özellikle burcun ilk on gününde doğanlar yanıltıcı kişilerle karşılaşabilir ve maddi güçlerini kaybedebilirler. İçindeki yaratıcılığında harekete geçtiği bu dönemde sanat yeteneği gerektiren işler yapabilirsiniz. Güzel tasarımlar yapabilir ve hayal gücünüzü en etkin şekilde kullanabilirsiniz. Yalnız düzensiz uyku saatleri ve yaşam tarzınız sağlığınızı etkileyebilir.
YENGEÇ: Sizi değişmeye ve yeni bir başlangıç yapmaya zorlayan olaylarla karşılaşabilirsiniz. İlişkilerinizin yapısını değiştirmek için daha farklı davranmaya ve tarzınızı değiştirmeye başlayabilirsiniz. Kendi isteklerinizi söyleyebileceğiniz ve daha uyumlu bir ilişkiye ihtiyacınız olabilir. 15-22 Ekim tarihleri arasında sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Sezgilerinizle karşılaştığınız işaretleri doğru yorumlayıp fırsatları görebilirsiniz. Size maddi getirisi olacak yatırımlar yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirme olanağını bulabilirsiniz. Bu tarihler arasında yaratıcı yetenekleriniz de uyanmış olacak. Sanat yeteneği gerektiren projeler yapabilirsiniz. Yetenekli olduğunuz sanat dallarında başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. 22 Ekim’de geri gitmeye başlayacak olan Merkür sizi özlediğiniz arkadaşlarınızla bir araya getirebilir. Eski arkadaşlarınızla bir araya geleceğiniz toplantılara katılabilirsiniz.
ASLAN: Kişisel hedefleriniz için duyduğunuz hırs ve kendinizi mutsuz hissetmeniz içinizdeki yaratıcılığı ortaya çıkarabilir. İlişkinizi değiştirme isteği duyabilir ve özgür olma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi üzmeden ve ilişkinizi yıpratmadan ilişkinizi daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı ortaya koymanızı sağlayacak yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Kariyerinizde istediklerinizi yapmanızı sağlayacak yeni girişimler yapabilirsiniz. 7 Ekim tarihinden sonra ilişkilerinizdeki gerilim yatışmaya başlayacak. Sevdiğiniz kişi ile aranızda daha güçlü bir yakınlaşma olabilir. Yapacağınız yeni girişimleri ise ayın ilk haftaları içinde yaparsanız iyi olur. 22 Ekim tarihinde sonra Merkür geri hareket edeceği için planladığınız işlerde aksaklıklar veya gecikmeler olabilir. İşle ilgili planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Kardeşinizle aranızdaki tartışmalarda kırıcı olabilir.
BAŞAK: Önemli kararlar alarak bu aya giriş yapabilir ve disiplinli olmanız gereken işler yapabilirsiniz. 6-9 Ekim tarihleri arasında zihinsel konsantrasyonunuz yüksek olacak. Yapacağınız işleri dikkatlice planladıktan sonra gereken adımları atabilirsiniz. İlişkilerinizde sizden bazı gerçeklerin gizlendiği veya yanıltıldığınızı hissedebilirsiniz. Özellikle birlikte çalıştığınız kişilerin dürüst olup olmadığı sizin için önem kazanabilir. İş yaptığınız kişilerin verdikleri sözleri tutmamasından dolayı maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. İçinizdeki güç 15 Ekim tarihi ile canlanıyor. Fiziksel açıdan kendinizi daha sağlıklı ve güçlü hissedebilirsiniz. 22 Ekim tarihinde Merkür Akrep burcunda geri hareket etmeye başlayacak. Uzun süredir görüşemediğiniz dostlarınızla görüşme fırsatı bulacaksınız. Ailenizle daha sık bir araya gelebilir ve özlediğiniz yakınlarınızı ziyaret edebilirsiniz.
TERAZİ: Bu ay daha canlı olacak ve kendinize olan güveninizin yükseldiğini hissedeceksiniz. Özgür olmak için çevrenizi şaşırtan değişiklikler yapabilir ve yaratıcı yeteneklerinizi göstermeye başlayabilirsiniz. İçinde olduğunuz ilişkiler ve yaşam tarzınız sizi yansıtmıyor. Kendinizi daha iyi ifade edeceğiniz ve yaratıcı yeteneklerinizi göstereceğiniz ortamı oluşturmaya çalışacaksınız. Yapmak istediğiniz girişimler için 5 Ekim’den sonra harekete geçerseniz iyi olur. 7 Ekim’de aldığınız kararların etkisini görecek ve kendinizi mutlu hissetmeye başlayacaksınız. Bu ay burcunuzda dikkat çeken bir Ay Tutulması da gerçekleşecek. Özellikle burcunuzun son on gününde doğanları etkilenecek. İlişkilerde yaşanacak olan çatışmalar bilinçaltınızda nasıl bir ilişki istediğinizi de ortaya çıkartacak. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki geçimsizlikleri çözerseniz daha iyi bir ilişkiniz olacak.
AKREP: Kendinizi duygusal ve fiziksel açıdan daha iyi hissetmeye başlayacaksınız. 15 Ekim’den sonra fiziksel açıdan güçlendiğinizi hissedecek ve sağlığınızın da iyi olduğunu göreceksiniz. Eğer bir sağlık sorununuz varsa ilaçla yapılacak bir tedavinin yeterli olduğu ortaya çıkabilir. 15-22 Ekim tarihleri arasında sanat yeteneği gerektiren işler yapabilir ve duygularınızı ifade edecek sanat eserleri yapabilirsiniz. Sanatla daha yakından ilgilenenler sezgilerinin de kuvvetlendiğini fark edebilir. Sezgilerini dinleyenler hoşlarına gidecek iş fırsatlarını da yakalayabilir. 22 Ekim tarihinde Merkür burcunuzda geri gitmeye başlayacak. Hazırladığınız iş evraklarının bazı eksiklikleri olduğu ortaya çıkabilir. İşle ilgili gecikmeler yaşayabilir ve bazı planlarınızı erteleyebilirsiniz. Eskiden aşık olduğunuz kişi sizi yeniden arayabilir. Özlediğiniz kişilerle yeniden bir araya geleceksiniz.
YAY: İlişkilerinizin daha sıcak olacağı ve güzelliğinizin fark edilir olacağı bir ay geçireceksiniz. 7 Ekim tarihinde burcunuza girecek olan Venüs karşı cinsle aranızda duygusal yakınlaşmanın olacağını gösteriyor. Eğer hayatınızda sevdiğiniz biri yok ise yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Zaten hoşunuza giden biri ile birlikteyseniz aranızdaki ilişki derinlik kazanabilir. 15-22 Ekim tarihleri arasında fiziksel sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Yanlış ilaç kullanımı veya gıda zehirlenmesi sizi etkileyebilir. Sağlığınızla ilgili şüpheleriniz varsa gerekli tetkikleri yaptırırsanız iyi olur. Çalışma sisteminizi değiştirmeniz de sağlığınız için çok iyi olabilir. Bu ay birlikte olma hayali kurduğunuz kişi ile aşk kaçamağı da yapabilirsiniz. Yalnız birlikte olduğunuz kişinin beklentilerinizi karşılamadığını fark edebilirsiniz. Kurduğunuz hayaller ile yaşayacaklarınız çok farklı olabilir.
OĞLAK: Ekim ayının ilk günleri üstü örtülmüş ilişkiler ve iş birlikleri ortaya çıkabilir. Kariyerinizde veya iş yerinizde radikal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Fakat yaptığınız değişikliklerin ön göremediğiniz sonuçları olabilir. Birlikte çalıştığınız kişiler ve ortaklarınız sizi zor durumda bırakabilir. Daha uyumlu çalıştığınız kişilerle veya daha iyi ilişki kurduğunuz kişilerle hayatınızı sürdürmek isteyebilirsiniz. 15-22 Ekim tarihleri arasında sanat veya mistik konularla çok yakından ilgilenebilirsiniz. Sanat yeteneği gerektiren işler yaparak içinizdeki yaratıcılığı gösterebilirsiniz. Ya da sanat eserlerini görebileceğiniz sergilere gidebilir ve sanatla daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. 22 Ekim’de Merkür Akrep burcunda geri gitmeye başlayacak. İş planlarınızda gecikmeler veya değişiklikler olabilir. Yaptığınız işi düzeltmek ve plan değişiklikleri yapmak için yeterli zamanınız olacak.
KOVA: Gergin ve keyifsiz ruh haliniz ay içinde değişmeye başlayacak. Kendinizi iyi hissetmeye başlayacak ve ilişkilerinizi istediğiniz noktaya getirebileceksiniz. 7 Ekim’de burç değiştiren Venüs karşı cinsle ilişkilerinizin daha sıcak ve keyifli olacağını işaret ediyor. 15 Ekim’den sonra sakinleşmeye başlayacak ve sevdiğiniz kişi ile daha uyumlu olacaksınız. 22 Ekim’den sonra aklınızı karıştıran olaylar yaşayabilirsiniz. Yapacağınız işlerle ilgili bazı gecikmeler olabilir ve planlarınızı ertelemeniz gerekebilir. İş evraklarınızı veya önceden yapılmış anlaşmaları düzeltmek vaktinizi alacaktır. Yakınlarınız veya çocuklarınızın ihmal edilmiş sorunları varsa ortaya çıkabilir. Çocuklarınızla daha yakından ilgilenip sorunlarını çözme fırsatınız olacak. Çocuklarınızla tartışmaz ve dikkatlice dinlerseniz akıllıca olur. Eviniz ve iş yerinizde ortaya çıkan iletişim sorunlarını çözebilirsiniz.
BALIK: İçinizdeki sanat yeteneği ortaya kuvvetli şekilde ortaya çıkabilir. Ancak içinizdeki sanatçının ve hayal gücünüzün açığa çıkması için maddi açıdan zorlanabilirsiniz. Maddi durumunuzu iyileştirmek için yaratıcı çözümler bulabilir ve yeni projeler yapmaya başlayabilirsiniz. Özellikle 15-22 Ekim tarihleri arasında maddi kayıplar yaşayabilirsiniz. Size vaatte bulunan kişiler sözlerinde gerçekçi olmayabilir. Yaptığınız yatırımlar ve maddi tercihlerinizde sezgilerinizi dinlerseniz iyi olur. Sezgileriniz sizi kuvvetli şekilde uyarıyorsa dikkate almanız gereken bir nedeni olabilir. Eğer çok hırslı olmaz ve makul bir kazanç ile yetinirseniz sert olaylar yaşamazsınız. İlişkilerinizle ilgili kuvvetli şüpheleriniz olabilir. Şüphe ettiğiniz kişi hakkında araştırma yaparak gerçekleri ortaya çıkartabilirsiniz. 22 Ekim’de geri gitmeye başlayacak olan Merkür’ün etkisini araştırma yapmak için kullanabilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.