Başa Dön

Jüpiter Oğlak Burcu Mensuplarını Nasıl Etkileyecek?

blank

Jüpiter Oğlak Burcu Mensuplarını Nasıl Etkileyecek?

Okuma süresi 11 dakika

Jüpiter özellikle Yengeç ve Oğlak burcunu daha kuvvetli etkileyecek. Bu nedenle yalnızca iki burcun üzerindeki etkilerini anlatmayı uygun buldum. Jüpiter, Yengeç burcunda ilerlerken Oğlak burcu mensuplarının bakış açılarını değiştirmeye zorlayabilir. Jüpiter’in daha önce detayları daha görünür hale getirmek için büyütücü bir etkisi olduğundan bahsetmiştik. Oğlak burcu mensupları da bu dönemde kendi içlerine bakıp kendilerini daha derinden sorgulayabilirler. Geçmişte ne hatalar yaptığınızı düşünebilir ve gelecekte nasıl bir hayat istediğinizi belirleyebilirsiniz. Bu dönemde saygı duyduğunuz büyüklerinizle de ilişkileriniz değişebilir. Babaanne, dede, hala gibi aile içinde saygı duyduğunuz kişileri karşınıza alacak şekilde davranmamaya özen gösterirseniz iyi olur. Daha geniş bir çerçevede düşünürsek toplumun içinde saygı duyulan kişileri de karşınıza almamalısınız. Hayata bakış açınız nedeniyle size duyulan saygıyı kaybetme riskiniz olabilir. Jüpiter size büyük bir fırsat da sunacak; kendilerine ve çevresindeki kişilere karşı bakış açısını değiştirenler daha büyük bir saygıya da layık görülebilirler. Özellikle karşı cins ve genç kadınlarla olan ilişkilerinizi sorgulayacaksınız. Geçmişte yaşadığınız ve sizi etkileyen bir ilişkiyi tamir etme imkanı bulabilir veya geçmişteki duygusal takıntılarınızı iyileştirebilirsiniz. Duygusal olarak derinleşeceğiniz bu süreçte kendinizi sorgulayacaksınız. Size tavsiyem bu sorgulama döneminde öğrendiğiniz bilgileri hızlıca hayatınıza geçirip bir kazanca dönüştürmenizdir. Bu noktadan sonra da artık geçmişte olup bitenleri geçmişte bırakıp kendinizi daha fazla sorgulamayın.

KOÇ: Görüneni örten perdenin kalkması sizi çok derinden etkileyebilir. Sizden saklanan bilgileri öğrenebilir ve oldukça şaşırabilirsiniz. Merkür, Yengeç burcunda 21 Temmuz’a kadar geri gidecek. Bu süre içinde yakınlarınız ve arkadaşlarınızla aranızda fikir farklılıkları olabilir. İş planlarınızda aksaklıklar ve gecikmeler ortaya çıkabilir. İş yükünüzün artması sizi zorluyorsa sevdiklerinizden yardım istemeye çekinmeyin. Temmuz ayının ilk ve ikinci on günlük kısmında aşk hayatınız daha renkli ve eğlenceli olacak. Sevdiklerinizle davet ve kutlamalara gidebilirsiniz. 26-30 Temmuz arasındaki tarihlerde ise sizi psikolojik olarak yıpratmaya çalışan kişilerle çatışmayın. Öfkenizi kontrol edemeyip haksız duruma düşebilirsiniz. Ağustos ayı içinde ev ihtiyaçlarınız artabilir. Harcamalarınız maddi gücünüzü azaltabilir. Zorunlu olmayan harcamalardan kaçınmak sizin için iyi olacak.

BOĞA: Yapmak için disiplinle çalıştığınız işlerinizi beklediğinizden daha kolay gerçekleştirebilir, sabrınızın ödülünü alabilirsiniz. Bu arada yalnızca inatlaşmak için yaptığınız davranışlardan da vazgeçmeniz gerekiyor. Size yol gösterecek olan saygın bir büyüğünüzün tavsiyelerini kulak arkası etmeyin. Temmuz ayı içinde eski arkadaşlarınızla görüşüp özlem giderebilirsiniz. Temmuz ayı geçmişte yapmayı planladığınız işleri gerçekleştirmeniz için çok uygun olacak. Geri hareket eden Merkür’ün etkisini kullanıp planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yeni bir projeye başlamaktan kaçınmak sizin için daha iyi olacak. 18-26 Temmuz tarihleri arasında sizi mutlu edecek bir seyahat yapabilirsiniz. 26-30 Temmuz arasında tutkulu aşklar yaşayabilirsiniz. Enerjiniz çok yüksek olacak. Ağustos ayı ise sizin için daha neşeli geçebilir. Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki bağ derinleşip gelişebilir.

İKİZLER:
Mücadeleci olacak ve yapmak istediğiniz işleri size karşı olan kişilere rağmen başaracaksınız. Maddi beklentileriniz de yüksek olacak ve daha çok para kazanmak için enerji harcayacaksınız. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. İlişkilerinizde de daha tutkulu cinsel deneyimler yaşayabilirsiniz. 14 Temmuz’dan sonra ise duygularınızın yatışmaya başladığını hissedebilir ve dinlenme ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu ay sevdiğiniz kişiye duygularınızı göstermek için daha yaratıcı yollar bulabilir ve sevgi gösterileri yapabilirsiniz. İlişkileriniz romantik olacak. Ancak 20 Temmuz ile 16 Ağustos arasında ilişkilerinizde duygusal karmaşa ortaya çıkabilir. Sevdiğiniz kişinin eleştirilerini dikkate almalı ve ilişkinizi daha sağlıklı bir noktaya getirmelisiniz. Ağustos ayının son haftası ise sürpriz aşk maceraları yaşayabilirsiniz. Duygularınızı etkileyecek haberler ve teklifler alacaksınız.

YENGEÇ: Merkür, yengeç burcunda geçtiğimiz ayın sonunda geri gitmeye başladı. 21 Temmuz tarihine kadar da geri gitmeye devam edecek. Düşünceleriniz derinleşebilir ve aklınızın takıldığı bir konuya tüm dikkatinizi yöneltebilirsiniz. Eski bir projenizi gerçekleştirmek için diğer işlerinizi bırakabilirsiniz. İyi niyetli ve yapıcı tavrınız farklı görüşlere sahip kişileri bir araya getirebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilir ve hasret giderebilirsiniz. 18-26 Temmuz arasındaki zaman dilimi yeni yerler görmek ve seyahat etmeniz için çok uygun olabilir. Seyahatin hemen sonrasında ise hayatınızı tamamen değiştirecek kararlar alabilirsiniz. Yükselen enerjinizi isteklerinizi gerçekleştirmek için kullanın. Enerjinizi yok etmek veya öfkeli olduklarınıza zarar vermek için kullanmayın. Bu dönemde çok daha tutkulu bir aşk hayatınız olacak.

ASLAN: Temmuz ayına girerken daha neşeli olacaksınız. Karşı cinsle daha kolay yakınlık kurabilir ve hoş teklifler alabilirsiniz. Özellikle Venüs’ün burcunuzda ilerlediği 27 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Eğlenceli organizasyon ve kutlamalara sıkça davet edileceksiniz. İlk on günlük devrede doğan Aslanlar ise alışkanlıklarını değiştirmeye zorlanıyorlar. 23-30 Temmuz tarihleri arasında hangi alışkanlıklarınızı değiştirmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Uyanan bilgi ile birlikte kendini değiştirmeyi başaranlar çok rahat edecek. Kendi korkularınızı ve nedenlerini fark edeceksiniz. Sizi zorlayan büyükleriniz içinizdeki bilginin uyanmasına neden olacaklar. Ağustos ayında ise dikkat gerektiren işleri kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapılacak işlerinizi organize edebilirsiniz. Ağustos ayında yakınlarınız ve arkadaşlarınızla da sıkça görüşme imkanınız olacak.

BAŞAK: Yeni kararlar alarak Temmuz ayına girebilir ve köklü değişiklikler yapabilirsiniz. Gizli kalan olayların üstündeki ince perde açılacak ve gerçekler ortaya çıkacak. Ay boyunca dirayetli olacak ve sabrınızın ödülünü alacaksınız. Merkür’ün geçtiğimiz ay başladığı geriye doğru hareketini kendi lehinize kullanabilirsiniz. Daha önce ertelediğiniz bir projeyi gerçekleştirme olanağınız olacak. Özlediğiniz dostlarınızla da tesadüfen karşılaşabilir ve çok şaşırabilirsiniz. 18-26 Temmuz tarihleri arasında seyahat fırsatlarını değerlendirebilir veya hoşunuza gidecek başka teklifler alabilirsiniz. 22 Temmuz’da ise Venüs burcunuzda ilerlemeye başlıyor. Karşı cinsle ilişkileriniz daha sıcak olacak. Tutkulu aşk maceraları yaşayabilir ve çevrenizin ilgi odağı olabilirsiniz. 24-26 Ağustos arasında sizi şüphelendirecek bir haber alabilirsiniz. Şüphelerinizin doğruluğunu dikkatlice araştırıp bulacaksınız.

TERAZİ: Temmuz ayı içinde aklınızı karıştıran olaylar yaşayıp etkilenebilirsiniz. Size ihtiyacı olan yakınlarınız ve çocukların ihmal edilmiş sorunlarını çözmeniz gerekebilir. Tartışmalardan kaçınıp yakınlarınızla iddialaşmayın. Bu arada telefon veya bilgisayarınızı da tamir ettirmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız ise size ihtiyacınız olan morali verecek. Sevdiğinizle birlikte sahne gösterileri izleyebilir ve eğlenceli davetlere gidebilirsiniz. 26-30 Temmuz tarihleri arasında duygularınızı derinden etkileyecek haberler alabilirsiniz. Öfke ile hareket etmekten kaçınıp daha sakin olun. Güçlü kişileri karşınıza alıp güç mücadelesi yapmayın. Venüs, 16 Ağustos’ta sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Birdenbire başlayıp bitebilecek aşk maceraları yaşayabilirsiniz. Karşı cinsin ilgisini üzerinizde hissedeceksiniz. Ancak size uygun olmayan kişilerden uzak durmanız iyi olacak.

AKREP: Akrep burcunun ilk on gününde doğanlar üzerlerinde yoğun bir baskı hissediyor olabilirler. Ancak şimdi omuzlarınızda hissettiğiniz yük azalıyor ve geleceğe daha iyimser bakmaya başlıyorsunuz. Korkularınız yatışacak ve kendinizi daha sakin hissetmeye başlayacaksınız. Göstereceğiniz gayretle isteklerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Yeni tanışacağınız kişiler ve yabancı kültürden kişilerle kuracağınız yakınlık bakış açınızı değiştirecek. Endişe ettiğiniz konular sizin için eski önemini kaybedebilir. Hayallerinizi gerçekleştirmek için daha kararlı olacaksınız. Temmuz ayı içinde eski dostlarınızla görüşebilir ve sürpriz karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Özlediğiniz dostlarınızı yeniden yanınızda görmek sizi mutlu edecek. Yalnız sevdiğiniz kişiye karşı duygularınızı daha net ifade etmelisiniz. Sevginize ihtiyacı olan kişilere küsmeyin.

YAY: Yay burcunun son on gününde doğanlar temmuz ayının ilk günleri aşırı hırslı ve aceleci olabilirler. İsteklerinizin gerçekleşmesi için mücadele ederken hedefinizi unutup kişisel tartışmalara girebilirsiniz. Maddi çıkarınızı korumanız gerektiğinde beklentilerinizde makul olun. Karşınızdaki kişilerin size verebileceğinden fazlasını istemeyin. 13 Temmuz’dan sonra kendinizi daha sakin ve rahat hissetmeye başlayacaksınız. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmek için evinizde davet verebilir ve komşularınızı çağırabilirsiniz. Aşk hayatınızda daha sıcak olacak. 24-27 Temmuz tarihleri arasında sanat yeteneği gerektiren işler yapabilirsiniz. İçinizdeki yaratıcılığı dışa vuracak şiirler veya hikayeler yazabilirsiniz. Kaybettiğiniz bir eşyanızı bulmanız ise zor olabilir. 24-27 Ağustos tarihleri arasında ise sizi şaşırtacak bir haber alacaksınız. Duygularınızı değiştirecek hoş sürprizlere ve aşk maceralarına hazırlıklı olun.

OĞLAK: Temmuz ayının ilk günleri sizin için çok önemli gelişmelere sahne olabilir. Gizli kalmış bir olayın izlerini fark edebilir ve şaşırtıcı bilgilere ulaşabilirsiniz. Kişilik çatışmaları nedeniyle işinizle ilgili köklü bir değişiklik yapabilirsiniz. Merkür zıt burcunuz olan yengeçte 21 Temmuz tarihine kadar geri gidecek. Merkür aynı zamanda çocukları da sembolize eder. Çocuklarınızın ilgiye ve yardıma ihtiyacı olabilir. Çocuklarınızı azarlamak yerine onları dinlerseniz daha iyi olacaktır. Bu süre içinde iletişim aygıtlarınızı değiştirebilir veya tamir ettirebilirsiniz. İş planlarınızda aksaklıklar veya gecikmeler olabilir. 13 Temmuz’da Yengeç burcuna geçecek olan Mars bu yazın sizin için sıcak ve sert geçeceğini gösteriyor. Sağlığınızı korumak için kaslarınızı zorlayacak hareketlerden kaçının ve güçlü kişileri karşınıza almayın. Enerjinizi ve moralinizi yükseltmek için tatile ihtiyacınız olabilir.

KOVA: Karşı cinsten duygusal beklentilerinizin yükseldiği bir dönemdesiniz. Sevdiğiniz kişi size arzu ettiğiniz gibi davranmıyor olabilir. Ancak siz de duygularınızı açık bir şekilde ifade etmediğiniz için yanlış anlaşılıyor olabilirsiniz. Duygularınızı açıkça ifade etmeli ve sevdiğiniz kişinin görünüşü ile ilgili kırıcı yorumlar yapmamalısınız. Neyse ki küskünlükler çok uzun sürmeyecek. 22 Temmuz’da Venüs zıt burcunuzu terk ediyor. Özellikle ilk on gün içinde doğan kovalar 23-30 Temmuz tarihleri arasında pasif bir direnme gösterebilirler. Ancak şartlar sizi alışkanlıklarınızı değiştirmeye zorlayacak. Kişilik çatışmalarını ve karşınızdaki kişiyi pes ettirme çabanızı sürdürmeseniz iyi olacak. İş hayatınızda stresli bir dönem geçirebilirsiniz. 24-28 Ağustos tarihlerinde ise şans sizin yanınızda olacak. Sürpriz teklifler alabilirsiniz. Beklenmedik bir aşk macerası yaşayabilirsiniz.

BALIK: Şansın sizin için yön değiştireceği bir dönem içine giriyorsunuz. İçinde olduğunuz karamsar ruh haliniz değişecek ve kararlılıkla hayallerinizi gerçekleştirmeye başlayacaksınız. Merkür, Yengeç burcunda 22 Temmuz tarihine kadar geri gidecek. Bu dönemde daha önceden yapmayı planlayıp yarım bıraktığınız projelere öncelik verebilirsiniz. Eski dostlarınızla tesadüfen karşılaşabilir ve sizde iz bırakan anıları yeniden hatırlayabilirsiniz. 13-25 Temmuz tarihlerinde ise çok şanslı olacaksınız. Hoş bir seyahate çıkabilirsiniz. Veya alacağınız kazançlı bir teklif size hayallerinizi gerçekleştirme fırsatını verebilir. Özellikle evini büyütmek ve ailesine rahat bir ortam sunmak isteyenler şanslı olacak. Ancak 22 Temmuz ve 16 Ağustos tarihleri arasında sevdiklerinize karşı daha nazik olmalısınız. Karşı cinsle ilişkileriniz gerilebilir. İlişkilerinizi geliştirmek için temizlik ve düzene önem verebilirsiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.