Başa Dön

İçimizdeki Gökyüzü

blank

İçimizdeki Gökyüzü

Okuma süresi 5 dakika

KOÇ BURCU 21 Mart- 20 Nisan
Koç burcu yaratıcılığının en üst seviyesine ulaşabilir; çok şey yapmak isteyip, pek çok konuda aklı karışabilir. Düşüncelerinde ve inandıklarında daha net olmasında yarar var. Biraz sabırlı olup, daha iyi araştırmaya ve zamanı daha iyi değerlendirmeye ihtiyacı olabilir. Sevilerinde aceleci olmamalarında yarar var. Önyargıların hedefi olmamak için başkalarını dinlemek gerçekleri görmelerinde yardımcı olabilir. Yolculuklarda ve iletişimde zorluklar yaşayabilirler.

BOĞA BURCU 21 Nisan – 20 Mayıs
Boğa burcunun yavaş ve güvenli adımlarla ilerleyebilecekleri bir ay. Onaylanmak ve beğenilmek isteği bazı sıkıntılara neden olabilir. Karşılıksız ama kendine güvenerek istediklerine karşı fedakârlık yapmak rahatlatıcı olabilir. Duygusal anlamda bazı yanlışlıklar yaşayabilirler. Yanlışlıklar düzeltilmek, değiştirilmek için boğalara olanak sağlayabilirler. Gerginlikler geçici oldukları gibi yeni coşkuların da habercisi olabilir. Güçlü, dayanıklı ve akıllı olmak için gezegenler boğaların hizmetinde.

İKİZLER BURCU 21 Mayıs – 20 Haziran
İkizler burcunda doğanlar için pek çok ufak tefek değişiklikler söz konusu olabilir. Çalışmalarında biraz yorucu ve iddialı olmak durumunda kalabilirler. Kendilerini daha iyi ifade ederek ve mesajların doğru algılanmasına özen göstererek çalışmalarının karşılığını alabilirler. Verecekleri kararı acele etmeden olgunlaşmasını sağlayarak vermelerinde yarar var. Sağlıklarına özen göstermeliler. Grip, üşütme en çok onları etkileyebilir.

YENGEÇ BURCU 21 Haziran – 21 Temmuz
Yengeç burcunda doğanlar Plüton Gezegeni’nin oğlak burcuna girmesi ile yaşamlarında zorlayıcı değişiklikler karşısında kalabilirler. Özellikle 21,21 ve 23 Haziran doğumlular buna maruz kalabilir. Aile içi gerginlikler ya da yabancılaşmalar karşısında daha olgun olup yaşamı olduğu gibi kabul etmelerinde yarar var. Kısacası çakışan yaşamların kendi yerlerini bulmaları için gülümsemek onlara yakışacaktır.

ASLAN BURCU 22 Temmuz – 21 Ağustos

Aslan burcu doğanları ileriye yönelik yeni projelere girebilirler. Anlık gereksinimlerinde zorlanabilirler. “Hemen” ve “şimdi” sözcükleri onları zor durumda bırakabilir. Aile içi gerginlikler ve anlaşmazlıklar yaşayabilirler. Ancak sevdiklerinden yana çok şanslılar. Beklenmedik önemli şahsiyetlerle karşılaşabilirler. Gelecek onlar için yeniliklerle dolu.

BAŞAK BURCU 22 Ağustos – 21 Eylül
Başak burcunda doğanlar çalışmalarında bolluk ve bereket içinde olabilecekleri bir sürece giriyorlar. İki buçuk senedir etkisi altında kaldıkları Satürn artık burçlarında tamamen çıktı. Zorunluluklar, sorumluluklar ve yükler karşısında oldukça yorulmuşlardı. Şimdi dinlenme ve meyveleri toplama zamanı. Bu rahatlıkta sağlıklarına özen göstermelerinde yarar var.

TERAZİ BURCU 22 Eylül – 22 Ekim
Terazi burcunda doğanlar burçlarına giren ve yaklaşık iki buçuk yıl kalacak, burçlarında gezinecek olan Satürn Gezegeni’nin etkisi ile önemli yükümlülükler karşısında kalabilirler. Atacakları her adım onların sorumluluğunda ve seçimlerine bağlı gelişebilir. Artık büyüme ve olgunlaşma ve yaşamlarına sahip çıkma sırası onlarda. Bekledikleri öz disiplini ve azmi gerçekleştirebilecekleri bir dönemdeler. Büyümek güzel.

AKREP BURCU 23 Ekim – 22 Kasım
Akrep burcu doğanları bu ay pek çok alanlarda göz önünde bulunacaklar. Herkesin ilgisini çekebilecekleri bir ay. Harcamalarına dikkat etmelerinde yarar var. Giden para geri gelmeyebilir. Kazançlarında dengeli olmak zorunluluğunda oldukları bir ay. Sevdikleri ile garip kaprisler yaşayabilirler. Aile, iş ve çevre yaşamını farklı değerlendirmelerinde yarar var. Aile içi gerginlikler söz konusu olabilir.

YAY BURCU 23 Kasım – 21 Aralık
Yay burcu doğanları için bu yeni yaşlarında çevresel ilişkiler, bağlantılar, kendilerine verdikleri değerler açısından ve paraca çok önemli bir yıl. Her şey verecekleri kararlara, yapacakları bağlantılara bağlı. Bu yılı akıllıca kullanmak,  planlamak ve doğum günlerine bir strateji yaparak girmek onları rahatlatacaktır. Uzaklardaki beklentilerin ve yakınlardaki sorunların çözümü ile rahatlama daha doğru ve çabuk gelebilir. Paraca sıkıntı yaşasalar bile değerce çok şanslı oldukları bir süreç başlıyor.

OĞLAK BURCU 22 Aralık – 20 Ocak
Oğlak burcu doğanları geleceğe yönelik değişimlerin içine giriyorlar. Bu ay gelecekle ilgili pek çok önemli kararlar alabilir, araştırmalar yapabilir ve yeni planlamalara doğru gidebilirler. Araştırmaların, çalışmaların, öğrenmenin ve değişimlerin önemli olduğu bir sürece giriyorlar. Tutuca olmamalarında ve yeni perspektifler için yeni konumlara, alışkanlıklara ve bakış açısına sahip olmalarında, yenilikler için önce kendilerini yenilemelerinde yarar var.

KOVA BURCU 21 Ocak – 20 Şubat
Kova burcu doğanları garip bir şekilde her şeyin çoğaldığı genişlediği bir sürece giriyorlar. Fırtınalı bir denizde muhteşem bir tekneyle yolculuk yapıyorlar gibi. Onlar için limanlar önemli değil. Nasıl olsa kara görünecek. Kaptanlıklarına, kendilerine güvenmelerinde yarar var. Hem çok şanslılar hem de pek çok farklı koşulların içinde yaşayabilirler. Bugünler yorucu olsa bile her anlamda içerikli, varsıl günler.

BALIK BURCU 21 Şubat – 20 Mart
Balık burcunda doğanlar bu ay sağlıklarına, çalışma koşullarına önem vermelerinde, özellikle yiyeceklerine, içeceklerine özen göstermelerinde yarar var. İş yaşamlarında geçici sıkıntılarla karşılaşabilirler. Yolculuklar, içerikli filmler, kitaplar onları iç sıkıntılarından kurtarabilir. İlgilendikleri konular üzerinde araştırma yapmaları için güzel fırsatlar yakalayabilirler. Kaprislerden uzak durmalarında yarar var. Net ve sağlam olmak onlara şans getirebilir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.