Başa Dön

BU AY GÖKYÜZÜ NASIL OLACAK?

blank

BU AY GÖKYÜZÜ NASIL OLACAK?

Dünya Ağustos ayı sona ererken duygusal açıdan sarsılmış olabilir. Özelliklere kadınlara yönelik şiddet olayları pek çok kesimin tepki göstermesine yol açacak ve kadınların özgürlük ihtiyacını işaret edecek. Uluslararası ilişkilerin sarsılması ve ülkelerin politik olarak saflarını değiştirmeleri söz konusu olacak. Birbirlerini yargılayan üst düzey politikacılar arasında büyük bir güç çatışması yaşanabilir. Eylül ayına geldiğimizde bu görünüme gençler de dahil olacak. Gençlerin ortaya çıkarak kendilerini ve düşüncelerini özgürce ortaya koymaları engellenmek istenebilir. Gençleri etkileyip kullanmak isteyen kişiler ise hedeflerine ulaşamayıp başarısız olacak. Dünyanın pek çok noktasında gençler, politikacılara ve kanaat önderlerine karşı çıkabilir. Özellikle 14-20 Eylül tarihleri çok etkileyici olacak. Uluslararası ortaklıklar bozulabilir ve yeni siyasi birliktelikler oluşabilir. Eylül ayının farkı burada ortaya çıkıyor. Ağustos ayında üstü örtülmüş anlaşmazlıklar ortaya çıkacak ve gelişmelerden herkes haberdar olacak.

Koç: Fiziksel gücünüz giderek artıyor ve kendinizi daha sağlıklı hissedebilirsiniz. Yapacağınız işleri sonuçlandırmak için daha kararlı olabilirsiniz. Ayın ilk on günü ilişkileriniz beklediğiniz gibi olmayabilir. Bir partneriniz varsa aranızdaki ilişkinin daha romantik olmasını bekleyebilirsiniz. Ancak partneriniz size kırıldığı için uzak duruyor olabilir. Eğer sevdiğiniz kişiye yakınlaşmak için çaba harcarsanız karşılığını kısa süre içinde alacaksınız. Bu ay Merkür zıt burcunuz olan Terazi burcunda ilerlemeye başlayacak. 9 Eylül’de Terazi burcuna geçen Merkür 30 Eylül’e kadar zıt burcunuzda ilerleyecek. Bu dönemde çocuklarınız varsa onlara karşı daha hoş görülü olmanızı öneririm. Çocukların okul veya ilişkileriyle ilgili sorunları olabilir. Çocuklarınızla daha yakından ilgilenmeniz iyi olur. 14-20 Eylül tarihleri arasında iş planlarınızda aksaklıklar veya karışıklıklar ortaya çıkabilir.
Boğa: Eylül ayına girerken sabırsız ve aceleci bir ruh hali içinde olabilirsiniz. İsteklerinizi zamanında gerçekleştirememenin baskısını üzerinizde hissedebilirsiniz. Eğer sabırlı olursanız maddi güçlükleri veya patronunuzla aranızdaki çatışmaları da aşabilirsiniz. İyimser düşünün ve korkularınıza teslim olmayın. 9 Eylül’de Venüs burç değiştirip Akrep burcunda ilerlemeye başlayacak. Venüs’ün zıt burcunuzda ilerleyecek olması ilişkilerinizin gerileceğini işaret ediyor. Hayatınızda böylesine kaderi bir dönemi yaşarken son isteyeceğiniz şey ilişkilerinizin bozulmasıdır. Karşı cinsle ilişkilerinizi bilinçli olarak geliştirmek için çabalamalı ve sevdiğinizin yakınında olmalısınız. Sevdiğiniz kişiden cinsel beklentileriniz artabilir ve ilişkinizden eskisi gibi mutlu olmayabilirsiniz. Ama bu durumu isterseniz değiştirebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi mutlu etmek için onunla daha çok vakit geçirmelisiniz.
İkizler: Fiziksel açıdan kendinizi zinde hissedeceksiniz ve cazibenizle dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. İş yerinizde etkileyici ve göze hoş gelen bir performans gösterebilirsiniz. Zihinsel yaratıcılık gerektiren konular üzerinde çalışabilirsiniz. İş yerinizde çok karmaşık bir problemi başarı ile çözmeniz sizi zihinsel açıdan çok geliştirebilir. Bilmediğiniz bir alanda bilgi sahibi olabilir ve zihninizin çalışma biçimini değiştirebilirsiniz. Özellikle 14-20 Eylül tarihleri arasında beklenmedik gelişmelerle karşılaşacaksınız. Ama zihinsel becerileriniz sizi yarı yolda bırakmayacak ve arkadaşlarınızı şaşırtacak beceriler gösterebileceksiniz. Bu ay arkadaşlarınız ve yakınlarınızla da ilişkileriniz iyi olacak. Şaşırtıcı rastlantılar sayesinde yeni arkadaşlıklar kurabilir veya yolunda gitmeyen dostlukları bitirebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki ilişki tamamen değişiyor.
Yengeç: Eylül ayına girerken çalışma metodunuzu rahatlatacak düzenlemeler yapabilirsiniz. İş performansınızı arttırmak için vaktinizi nasıl daha verimli kullanacağınızı şekillendirebilirsiniz. Bunun sonucunda hem sağlığınız, hem de iş verimliliğiniz iyileşebilir. Ayın ilk on günü duygularınız karmaşık olabilir. Fakat daha sonra ilişkileriniz daha iyi bir duruma gelecek. 16-20 Eylül tarihleri arasında partnerinizle ilişkileriniz daha ciddi bir noktaya gelebilir. Çevrenizdekileri şaşırtacak kararlar verebilir ve yakınlarınızın beklentilerini boşa çıkarabilirsiniz. Bu ay iş anlaşması yapıyorsanız dikkatli olmalısınız. Dikkatsizlikler nedeniyle iş sözleşmelerini veya işle ilgili belgeleri yeniden düzenlemeniz gerekebilir. İş ortaklıklarını düzenleyen anlaşmaları değiştirmek isteyebilirsiniz. Bir arkadaşınız hakkında duyacağınız bir haber sizi çok şaşırtacak. Skandal haberler duymaya hazır olun.
Aslan: Büyük bir enerji ve hırs ile sonbahara adım atıyorsunuz. Fiziksel olarak formunuzun zirvesinde olabilirsiniz. Ancak enerji fazlanız nedeniyle sabırsız ve aceleci olabilirsiniz. Eğer burcun ilk on günü içinde doğan grupta iseniz sizden daha tecrübeli ve stres altında daha sakin olan kişilerle güç mücadelesine girmemenizi öneririm. Büyüklerinizle ve yönetici titrine ulaşmış kişilerle çatışmayın. Kırılan ve incinen siz olabilirsiniz. Aynı gruptaki aslanlar kaslarını zorlayıp zedeleyecek etkinliklerden de kaçınmalılar. 14-20 Eylül tarihleri arasında çok şaşırtıcı haberler duyabilirsiniz. Sürpriz iş fırsatları karşınıza çıkabilir. Karşınıza çıkan maddi imkanları değerlendirmek için uygun zamandasınız. Maddi konularda pazarlık ederken makul olursanız oldukça kazançlı işler yapabilirsiniz. Eylül ayında cinsel gücünüz artabilir ve ilişkinize tutkulu duygular hakim olabilir. Sevdiklerinizi kıskandıracak kaçamaklar yapmayın.
Başak: Eylül ayına girerken kendinizi ve zekanızı göstermek için uygun fırsatlar yakalayacaksınız. İş yerinizdeki pozisyonunuzu değiştirmek istiyorsanız karşınıza çıkan imkanları değerlendirmelisiniz. Ayın ilk on günü dikkatiniz yüksek olacak. Zihinsel beceri gerektiren işler yapabilirsiniz. Aynı zamanda yakın çevreniz ve gençlerle de iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Bu ay ilişkileriniz cinsel açıdan daha doyurucu ve etkileyici olabilir. Sevdiğiniz kişi ile daha yakın bir ilişki kurabilirsiniz. 16-20 Eylül tarihleri arasında ciddiye alacağınız teklifler alabilir ve size güven duygusu veren kişilerden etkilenebilirsiniz. Ebeveynlerinizi onayını almaktan çekiniyorsanız 16-20 Eylül arasındaki zaman dilimini kullanıp başarılı olabilirsiniz. Eğer mücevherlerden etkileniyorsanız uygun fiyatlı ve hoş taşlara sahip mücevherler ilginizi çekebilir. Sahip olmanızı kolaylaştıracak fırsatlar da karşınıza çıkacaktır.
Terazi: Gülen yüzünüz ve yükselen moraliniz nedeniyle Eylül ayını daha keyifli bulacaksınız. Ayın ilk on günü romantik fırsatlar karşınıza çıkabilir. Sizden etkilenen kişiler hoş tekliflerle size yaklaşmaya çalışabilir. Aşk hayatınız daha canlı ve mutlu olacak. Bu ay enerjiniz de daha yüksek olacak. Ev ve aile içi çatışmaların sona ermesi nedeniyle gücünüzü daha etkili kullanabileceksiniz. İşinizde daha yüksek bir performans gösterebilirsiniz. Ayrıca sağlığınız da daha iyi durumda olacak. 9 Eylül’de Merkür burcunuzda ilerlemeye başlayacak ve 29 Eylül tarihine kadar burcunuzda kalacak. Bu süre içinde zekanızı ve zihinsel becerilerinizi daha etkin kullanacaksınız. İş toplantılarınızın sayısı artarken telefonunuz da sık sık çalacak. 14-20 Eylül tarihleri arasında aklınızı karıştıran bir sorun üzerinde takılabilirsiniz. Size karmaşık gelen bir konuyu anlayıp zihninizi daha yaratıcı şekilde kullanmayı öğreneceksiniz.
Akrep: Eylül ayına girerken çalışma koşullarınızı iyileştirecek düzenlemeler yapabilirsiniz. İş arkadaşlarınızın size daha çok yardım etmesi ile belirgin şekilde rahatlayacaksınız. Ancak bu ay yine de zor bir test ile karşı karşıya geleceksiniz. Sizi önemsemeyen kişilere bir ders vermek için sert ve kırıcı davranabilirsiniz. Ancak davranışlarınız nedeniyle siz daha çok zarar görebilirsiniz. Yalnızca öfkenizi kontrol etme becerinizi size bu testi geçirebilir. Güçlü erkeklerle kavga etme noktasına varacak kadar şiddetli bir inatlaşmadan kaçının. Bu ay aşk hayatınız 10 Eylül tarihinden itibaren daha canlı olacak. Karşı cinsin yoğun ilgisi sizi etkilese de kriterleriniz çok yüksek olabilir. Partneriniz olacak kişiden beklentileriniz çok fazla olabilir. Daha makul istekleriniz olsa aşk hayatınıza yeni biri girebilir. Size ilgi duyan kişiler sizi elde etmek adına kendi aralarında bir güç mücadelesine girebilir.
Yay: Yakın çevreniz ve arkadaşlarınızla aranızda ayın ilk on günü diyalog eksikliği olabilir. İş arkadaşlarınızın yaptıkları çalışmaları beğenmeyebilir ve eleştirebilirsiniz. Eğer aranızda daha iyi bir ilişki varsa birbirinize yardım ederek hataları giderebilirsiniz. Hatalardan şikayet etmek yerine düzeltmek için yardım edin. Merkür’ün burç değiştirip Terazi burcunda ilerlemeye başlaması ile iş ortamınız daha keyifli olmaya başlayabilir. Arkadaşlarınız ve çocuklar ile daha iyi ilişki kurabileceksiniz. 14-20 Eylül tarihleri arasında düşüncelerinizi aniden değiştirmenize neden olacak bir haber alabilirsiniz. Aldığınız haber sonrası iş planlarınızı değiştirebilirsiniz. Karmaşık gibi gözüken bir sorunu çözmek için çok yaratıcı çözümler bulacaksınız. Arkadaşlarınızla aranızdaki ilişki de değişiyor. Bir arkadaşlığınızı bitmesi sizin için daha iyi olacak. Kendinizi daha özgür hissedeceksiniz.
Oğlak: Geçtiğimiz aya göre kendinizi sakinleşmiş ve daha keyifli hissedeceksiniz. İçinizdeki duygusal karışıklığın yatışacağını söyleyebiliriz. Ayın ilk on günü işlerinizi daha verimli ve düzenli yapacaksınız. Detaylara dikkat etmeniz gereken işleri çok titiz şekilde yapabilirsiniz. İlişkileriniz de sonrasında iyileşmeye başlayacak. Karşı cinsle yakın ilişki kurabilir ve sırlarınızı paylaşabilirsiniz. Karşı cinsle güven duygusuna dayalı bir ilişki kurmanız da söz konusu olacak. Sizden yaşça büyük biri size ilgi duyabilir. Eğer siz de ilişkinizde güven arayan biriyseniz bu durum çok hoşunuza gidebilir. 14-20 Eylül tarihleri arasında ise işiniz veya yakınlarınızla ilgili karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Çocuklarla ilgili ortaya çıkan beklenmedik sorunları sizin çözmeniz gerekebilir. Ancak bunun için çocuklarınızı daha iyi dinlemeli ve iyi ilişkiler kurmalısınız. Bilgisayarlarla ilgili karışıklıklar olabilir.
Kova: Maddi ihtiyaçlarınızın arttığı bu ay harcamalarınızı disipline etmeniz gerekebilir. Yapılması gerekli harcamalar zaten önemli bir miktar tutabilir. Sizin de bazı isteklerinizden vazgeçmeniz gerekebilir. Eğer yöneticinizden zam beklentiniz varsa biraz daha sabretmeniz gerekiyor. Yöneticinizi veya patronunuzu ısrarla zorlamanız iyi sonuç vermeyebilir. Harcama alışkanlıklarınızı değiştirerek daha kolay sonuç alabilirsiniz. İlk başta araba ve ulaşım giderlerinizi kısmanız etkili olacaktır. Ayın ilk on günü kendinizi gergin bir ortamın içinde bulabilirsiniz. Kavga ve çatışmadan kaçınırsanız iyi olur. Bu ay ilişkilerinizde kıskançlıklar ortaya çıkabilir ve sevdiğiniz kişi ile ayrılma noktasına gelebilirsiniz. İlişkiler bazen iyi giderken bazen sert dönemlerde olur. Bu sert dönemi atlatmak için daha sabırlı olmalısınız. Bu ay bavulunuzu toplayıp tatile çıkmanız için çok uygun bir zaman olabilir.
Balık: Eylül ayının ilk on günü aklınızın içi çok karışık olabilir. Evinizin içinde yeni bir düzen kurmanız gerekebilir. Veya işlerinizi düzenlemek için yardıma ihtiyacınız olabilir. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi iyileştirirseniz ihtiyacınız olan yardımı elde edebilirsiniz. Aşk hayatınız ise daha canlı ve tutkulu olabilir. Romantik ilişki yaşadığınız biri varsa ilişkinizi daha tutkulu bir seviyede yaşayabilirsiniz. Üstelik birbirinize olan güveniniz de artacak. İlişkilerinizdeki güven ortamı sizi önemli bir karar vermeye itebilir. Sağlığınızı iyileştirmek için güneşli günleri iyi değerlendirmelisiniz. Güneşin altında daha çok vakit geçirip canlılığınızı arttırabilirsiniz. Bu ay babanızla aranızda gerilim ortaya çıkabilir. Babanızın egosunu sarsacak şekilde davranırsanız ilişkiniz etkilenebilir. Kişilik çatışmalarını gurura kapılarak çözemezsiniz. Gururlu ve kibirli davranmayın.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.